Новини клубу
ФК «МИКОЛАЇВ». ЗНАЙОМСТВО З СУПЕРНИКОМ
Миколаїв має давні та славні футбольні традиції і свого часу місцева команда «Цементник-Хорда» мала професійний статус та протягом декількох сезонів виступала у другій національній лізі.
У 2006 році у місті було створено ФК «Миколаїв», до функціонування якого залучилося чимало місцевих підприємців та вболівальників. Протягом трьох перших сезонів команда виступала у першій обласній лізі, а з 2009 року – безперервний учасник Прем’єр-ліги Львівської області.
У перші сезони в «еліті» обласного футболу команда «пробуксовувала» і не входила до числа претендентів на нагороди. Освоївшись у турнірі та сформувавши боєздатний колектив, ФК «Миколаїв» у 2013 році вперше виборов «срібні» нагороди та на довгі роки здобув статус одного із головних фаворитів обласних змагань. Надалі миколаївчани ставали чемпіонами області у 2017 та 2024 роках, володарями срібних нагород у 2019, 2020, 2021, 2023 роках, та бронзових у 2014 та 2018 роках. Також в активі клубу Суперкубок Львівщини 2017 року, Кубок Львівської області 2019, 2020 та 2023 років, участь у фіналі Кубку області 2017, 2018, 2021 та 2024 років, три фінали (2013, 2018, 2020 роки) та перемоги у 2021 та 2026 роках у передсезонному турнірі пам’яті Ернеста Юста. Також ФК «Миколаїв» ставав переможцем розіграшу Кубку України серед аматорів сезону 2023/24 р.р. та приймав участь у розіграші Кубку України сезонів 2023/24 та 2024/25 р.р., де зокрема перемагав першолігові «Буковину» Чернівці, «Агробізнес» Волочиськ та «Металіст» Харків.
Чемпіонат Львівщини серед команд Прем’єр-ліги 2025 року ФК «Миколаїв» під керівництвом граючих тренерів Андрія Гурського та Григорія Коваля завершив на п’ятій турнірній сходинці. Також миколаївці виступають у чемпіонаті України серед аматорів і після осінньої частини змагань посідають третє місце у своїй групі.
У рамках підготовки до весняної частини аматорського чемпіонату України та обласних змагань ФК «Миколаїв» взяв участь у «Меморіалі Ернеста Юста» і у підсумку став його переможцем, здолавши у фіналі з рахунком 1:0 представника другої ліги чемпіонату України ФК «Самбір-Нива-2» Тернопіль. Окрім участі у «Меморіалі Е.Юста» футболісти із Миколаєва провели і декілька контрольних поєдинків, зокрема з професійними командами «Рух» Львів – 2:4, ФК «Самбір-Нива-2» Тернопіль – 1:3, «Рух» U-19 Львів – 2:5.
ФК «Миколаїв» (президент клубу – Микола Оприск) проходить процедуру ліцензування для отримання професійного статусу та виступу у чемпіонаті України серед команд клубів другої ліги сезону 2026/27 років.
Інші новини
ВІТАЄМО ГЕОРГІЯ КЛІМОВА
Вітаємо з Днем народження воротаря ФК «Куликів-Білка» Георгія Клімова! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, впевненості у власних силах та нових спортивних звершень. Нехай кожен матч приносить задоволення від гри, а воротарська майстерність допомагає здобувати важливі перемоги для команди. Бажаємо надійності на останньому рубежі, яскравих сейвів, підтримки партнерів і вболівальників, а також щастя, добробуту та успіхів…
СЕРГІЙ АТЛАСЮК – НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕР ТРАВНЯ ГРУПИ “А” ДРУГОЇ ЛІГИ
Головний тренер ФК “Куликів-Білка” Сергій Атласюк за підсумками проведеного ПФЛ України опитування тренерів та капітанів команд групи “А” другої ліги визнаний найкращим тренером місяця травня. Вітаємо Сергія Вікторовича з визнанням та заслуженою нагородою, яку йому вручив спортивний директор ФК “Куликів-Білка” Василь Кардаш, та бажаємо отримувати подібні нагороди вже у першій лізі.
Топ-статті
ПЕРЕМАГАЄМО ВІЛЬХІВЦІ НА ВИЇЗДІ (ВІДЕО)
Новини клубу
2 Листопада, 2024
ВІЛЬХІВЦІ – КУЛИКІВ-БІЛКА. ТРАНСЛЯЦІЯ
Новини клубу
2 Листопада, 2024
НАШ СУПЕРНИК. СК «ВІЛЬХІВЦІ»
Новини
1 Листопада, 2024





