Новини клубу
«КОРМІЛ» ЯВОРІВ. ЗНАЙОМСТВО З СУПЕРНИКОМ
ФК «Корміл» на обласній футбольній арені Львівщини з’явився у 2018 році у Давидові, коли місцеву команду під свою опіку взяла фірма «Kormil», а її керівник Ігор ПАЦУЛА став президентом клубу. Протягом двох сезонів команда виступала у першій обласній лізі, посідаючи шосте та сьоме місця у 2018 та 2019 роках відповідно.
У 2020 році «Корміл» дебютував у Прем’єр-лізі Львівщини, де виступав протягом трьох сезонів. У 2020 році футболісти «Кормілу» посіли друге місце у своїй групі та здобули перепустку до півфіналу, де поступилися ФК «Миколаїв». Таким чином «Корміл» отримав право поборотися за «бронзові» нагороди чемпіонату і у підсумку переміг ФК «Куликів» з рахунком 2:1. Також доволі вдало команда виступила і у розіграші Кубку області, де дійшла до півфіналу.
Сезон 2021 року вийшов не надто вдалим – лише 10 місце у обласній «прем’єрці». Натомість до свого активу «Корміл» сміливо може занести виступ у «Меморіалі Ернеста Юста», у якому команда дісталася фіналу, де з рахунком 0:1 поступилася ФК «Миколаїв».
Сезон 2022 року «Корміл» знову розпочав з вдалого виступу у «Меморіалі Юста». Команда з Давидова знову дійшла до фіналу турніру, проте знову поступилася. Цього разу «кривдником» стала команда ДЮШ «Львів»/СКК «Демня» – 1:2. На першому груповому етапі чемпіонату Львівської області «Корміл» виступив невдало і фінішував лише на третій турнірній сходинці своєї групи, відтак на другому етапі змагався у групі за 9 – 12 місця і у підсумку став її переможцем.
Після цього команда призупинила свої виступи і сезон 2023 року пропустила. Наприкінці 2023 року керівництво клубу прийняло рішення про відновлення виступів та перебазування команди до Яворова. Відтак з 2024 року «Корміл» представляє це місто.
2024 рік команда, яку очолили Ростислав Капітанець та Мар’ян Сухнацький, розпочала з участі у «Меморіалі Ернеста Юста», де у 1/8 фіналу поступилася «Руху-2» Львів.
У чемпіонаті області 2024 серед команд Прем’єр-ліги «Корміл» був одним із фаворитів, проте виступив дещо нижче своїх потенційних можливостей і фінішував на четвертому турнірному рядку. Також невдало яворівчани виступили у розіграші кубку області, поступившись у 1/8 фіналу ФК «Новий Розділ». Влітку 2024 року «Корміл» вийшов на всеукраїнську футбольну арену ставши учасником розіграшу Кубку України серед аматорів. Здолавши команди «Благо-Юність» Верхня (1:0, 1:0), «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (1:0), 1:0), «Атлет» Київ (1:1, 2:0) футболісти із Яворова дійшли до півфіналу турніру, де поступилися «Маяку» Сарни (0:1, 1:1).
По завершенні сезону 2024 року керівництво клубу прийняло рішення про зміни на тренерському містку команди. Замість Ростислава Капітанця головним тренером було призначено Мар’яна СУХНАЦЬКОГО, а його асистентом став Роман ВЕРГУН. Також чимало змін відбулося і у складі команди. Серед інших гравцями «Кормілу» стали екс-гравці ФК «Куликів-Білка» півзахисники Юрій ІВАНОЧКО та Юрій РЕПЕТА. У рамках підготовки до нового футбольного сезону яворівчани взяли участь у «Меморіалі Ернеста Юста» і перемігши у фінальному поєдинку команду АФ «Рух» U-17 Львів з рахунком 1:0 стали у підсумку його переможцем. Виступ у першому колі чемпіонату Львівської області серед команд Прем’єр-ліги видався для «Кормілу» невдалим – четверте місце з семи очковим відставанням від лідера. Відтак керівництво клубу вдалося до змін як на тренерській лаві, так і серед гравців. Очолили яворівчан Богдан КОСТИК та Тарас ДАНИЛЮК, які до цього працювали у ФК «Куликів-Білка», а гравцем команди став Володимир ГЛАДКИЙ. У другому колі оновлена команда зуміла втрутитися у боротьбу за «золото» і у підсумку фінішувала на другій турнірній сходинці, поступившись чемпіону, команді з Борислава, лише одним пунктом.
Влітку 2025 року «Корміл» дебютував у чемпіонаті України серед аматорів. Після осінньої частини чемпіонату футболісти із Яворова посідають четверте місце у групі «А», маючи у своєму доробку 15 пунктів після 8 зіграних матчів.
По завершенні 2025 року «Корміл» залишили декілька виконавців, а натомість лави команди поповнили воротар Денис САГАН («Верес» U-19 Рівне), захисники Віталій ПАЗЕНЯК («Гірник» Новояворівськ), Владислав КЛИМАК (ФК «Самбір-Нива-2» Тернопіль), півзахисники Віталій РАВЛИК (ФК «Куликів-Білка»), Вадим ЯНЧАК («Фенікс-Маріуполь»), Тарас ДМИТРИШИН («Гірник» U-19 Новояворівськ) та нападник Ярослав ДЕДА («Гірник» Новояворівськ).
Готуючись до весняної частини аматорського чемпіонату України та весняного чемпіонату області «Корміл» провів навчально-тренувальний збір у Моршині та зіграв декілька контрольних поєдинків: «Епіцентр» U-19 Кам’янець-Подільський – 3:0 (Деда 2, Добрянський), ФК «П’ятничани» – 0:1, «Скала 1911» Стрий – 3:3 (Равлик – 2, Янчак), «Нива» Тернопіль – 1:2 (Дмитришин), «Колос» Городок – 11:0 (Гладкий – 3, Деда – 3, Пазеняк – 3, Мудрик, Мацелюх).
Варто зазначити, що «Корміл» проходить процедуру ліцензування для виступу у сезоні 2026/2027 років у другій лізі чемпіонату України.
Інші новини
ДАНИЇЛ ВОЛКОВ – КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ МАТЧУ
По завершенні матчів чемпіонату України серед команд клубів другої ліги інформаційний партнер змагань ПФЛ портал «Sportarena» традиційно визначає кращого гравця кожного матчу. «Man of the match» за підсумками поєдинку «Локомотив» Київ – ФК «Куликів-Білка» визнаний півзахисник нашої команди, автор переможного гола, Даниїл ВОЛКОВ. «Це був далеко не найкращий матч лідера ФК «Куликів-Білка», але саме він…
ФК “КУЛИКІВ-БІЛКА” – ЧЕМПІОН ДРУГОЇ ЛІГИ 2025/2026 (ОГЛЯД, КОМЕНТАРІ)
У неділю, 31 травня, на стадіоні “Поділля” у місті Хмельницький ФК “Куликів-Білка” у поєдинку за звання чемпіона другої ліги зійшовся з командою “Локомотив” Київ, і здобувши перемогу з рахунком 2:1, виборов золоті нагороди. Перший тайм зустрічі проходив у практично рівній боротьбі та без особливих загроз воротам. На старті другого тайму футболісти з Куликова зуміли відкрити…
Топ-статті
ПЕРЕМАГАЄМО ВІЛЬХІВЦІ НА ВИЇЗДІ (ВІДЕО)
Новини клубу
2 Листопада, 2024
ВІЛЬХІВЦІ – КУЛИКІВ-БІЛКА. ТРАНСЛЯЦІЯ
Новини клубу
2 Листопада, 2024
НАШ СУПЕРНИК. СК «ВІЛЬХІВЦІ»
Новини
1 Листопада, 2024





