Новини клубу
ПЕРШІ ЗИМОВІ НОВАЧКИ ФК «КУЛИКІВ-БІЛКА»
ФК «Куликів-Білка», один із лідерів другої ліги, підписав контракти з трьома новими виконавцями.
Гравцями команди, яка після осінньої частини чемпіонату 2024/25 р.р. перебуває на третій турнірній сходинці групи «А» другої ліги, стали оборонець Микола КВАСНИЙ та півоборонці Даниїл ВОЛКОВ та Едвард КОБАК.
Досвідчений оборонець Микола Квасний (04.01.1995 р.н.) свого часу виступав у командах Прем’єр-ліги України – «Ворскла» Полтава, ФК «Львів», «Інгулець» Петрове, «Верес» Рівне, а останнім його клубом був представник першої ліги «Агробізнес» Волочиськ.
Півзахисник Даниїл Волков (09.07.2002 р.н.) є вихованцем Академії футболу «Скала» Моршин. Окрім виступів у молодіжних складах «Волині» та «Руху», має досвід виступів у другій та першій лізі за «Мункач» Мукачево та «Агробізнес» Волочиськ, з якого і перейшов до лав нашої команди.

Півзахисник Едвард Кобак (22.04.2002 р.н.) є вихованцем донецького «Шахтаря», у структурі якого перебував на протязі чотирьох років та брав участь у матчах юнацької ліги УЄФА. Також залучався до лав юнацької збірної України та виступав у складі ФК «Минай» у Прем’єр-лізі України. Останнім клубом «вінгера» був колектив другої ліги «Локомотив» Київ.
Після підписання контрактів, директор ФК «Куликів-Білка» Володимир Дуткевич та спортивний директор клубу Михайло Савка вручили гравцям ігрові футболки команди.
Колектив ФК «Куликів-Білка» вітає Миколу, Даниїла та Едварда у нашій команді та бажає вдалої гри і виконання поставлених цілей.
Інші новини
ВІТАЄМО ГЕОРГІЯ КЛІМОВА
Вітаємо з Днем народження воротаря ФК «Куликів-Білка» Георгія Клімова! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, впевненості у власних силах та нових спортивних звершень. Нехай кожен матч приносить задоволення від гри, а воротарська майстерність допомагає здобувати важливі перемоги для команди. Бажаємо надійності на останньому рубежі, яскравих сейвів, підтримки партнерів і вболівальників, а також щастя, добробуту та успіхів…
СЕРГІЙ АТЛАСЮК – НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕР ТРАВНЯ ГРУПИ “А” ДРУГОЇ ЛІГИ
Головний тренер ФК “Куликів-Білка” Сергій Атласюк за підсумками проведеного ПФЛ України опитування тренерів та капітанів команд групи “А” другої ліги визнаний найкращим тренером місяця травня. Вітаємо Сергія Вікторовича з визнанням та заслуженою нагородою, яку йому вручив спортивний директор ФК “Куликів-Білка” Василь Кардаш, та бажаємо отримувати подібні нагороди вже у першій лізі.
Топ-статті
ПЕРЕМАГАЄМО ВІЛЬХІВЦІ НА ВИЇЗДІ (ВІДЕО)
Новини клубу
2 Листопада, 2024
ВІЛЬХІВЦІ – КУЛИКІВ-БІЛКА. ТРАНСЛЯЦІЯ
Новини клубу
2 Листопада, 2024
НАШ СУПЕРНИК. СК «ВІЛЬХІВЦІ»
Новини
1 Листопада, 2024





